FOTOSELLİ KAPILAR

Fotoselli kapı" Günümüzde, fotoselli kapılar her bina çeşidi için artık normal özelliklerden biri haline gelmiştir. Süpermarketlerden havalimanlarına kadar, otellerden hastanelere kadar yaygın şekilde kullanılmaktadır. Bu kapıların önemli üç avantajı şunlardır: Kolay geçiş, h,jyen ve enerji tasarrufu (doğa-dostu konsepti). Kapıyı açmak için fiziksel bir güce ihtiyaç duymuyorsunuz.

Kapı geçiş alanına girer girmez sizi algılar ve kendiliğinden açılır. Engelli yayaları da hesaba kattığımızda, otomatik kapıların önemini daha kolay kavrarız. En az kolay geçiş kadar öenmli bir konu daha hijyen; kapıyı açmak için hijyenik olmayan kapı kollarına dokunmanıza gerek kalmıyor.

Orel Elektronik | Fotoselli Kapı Sistemleri

Dolayısıyla, otomatik kapıların sağlık sektörüne de dolaylı yoldan katkısı büyüktür. Son olarak modern dünyamızda en önemli gündem maddelerinden biri olan enerji tasarrufu konusuna değinelim.

Otomatik kapılar, sadece yaya var iken açılır. Bu nedenle, kapıların sürekli açık kalması ve binanın ısıtma, soğutma masraflarına kontrol dışı etkisi söz konusu değildir. Uzun vadede kesinlikle kazançlı bir çözümdür.

 

 

ÜCRETSİZ KEŞİF İMKANINDAN FAYDALANIN