Kurumsal

Orel elektronik ltd. şti. 2005 yılında kuruldu.

Elektronik ve güvenlik sistemleri çözümünde  kısa zamanda önemli bir yere sahip olan OREL ELEKTRONİK gelişmekte olan GÜVENLİK  sektöründe yeni bir soluk olmak amacıyla 2005 yılından buyana sektörde kendini isbatlamış markalarla çalışarak bölgede önemli projeleri başarı ile tamamlamıştır.

Sirketimiz, günün hızla değişen piyasa ve teknoloji koşullarına uyum sağlamak amacıyla elektronik ve güvenlik sektöründeki  çalışmaları yakından takip etmekte ve her geçen gün müsteri portföyünü genişleterek kendini yenilemektedir.

OREL elektronik olarak sektörde sahip oldugumuz deneyim, bilgi ve iş potansiyelini doğru kullanarak müsterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek öncelikli hedefimiz olacaktır.

Bu amaçla yola çıkarken sizlerden göreceğimiz ilgi ve destek karsılıksız kalmayacaktır.

Her şeyden önce dostane iliskilerin de önde tutulacağı doğru, dürüst ve güvenilir çalısma anlayışımız ile daima bu ilkelerimiz doğrultusunda hizmetlerimizi kısa zamanda eksiksiz  ve sürekli hizmet vermeyi amaç edindik.

Misyonumuz

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olmak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için kalıcı değer yaratan bir şirket olmak

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda  sektörün en iyisi olmaya çalışmak…